Trening personalny

Trening personalny

Trening personalny to program treningowo-dietetyczny szyty na miarę specjalnie dla Ciebie. Indywidualna opieka wykwalifikowanego trenera to najefektywniejsza forma dbania o swoją kondycję i zdrowie. Przed rozpoczęciem współpracy zapraszamy Cię na konsultację, która pozwoli nam się poznać i ułożyć dla Ciebie najbardziej optymalny plan żywieniowy i treningowy.

Nasze treningi personalne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów, których wiedza i doświadczenie powodują, że jesteś skazany na sukces i zadowolenie z wyników. Pamiętaj, że kompetencje trenera to nie tylko znajomość ćwiczeń fizycznych, ale również szeroka wiedza z anatomii, biomechaniki, fizjologii wysiłku i dietetyki.

W zależności od Twoich potrzeb i kondycji dobierzemy rodzaj i tempo treningu personalnego, który pozwoli Ci na jak najszybsze osiągnięcie zamierzonych celów. Pod uwagę wzięte będą Twoje choroby i kontuzje z przeszłości, styl życia i dyspozycyjność czasowa. Pod okiem trenera personalnego, który stale monitoruje postęp treningowy możesz mieć pewność, że osiągniesz swój cel bezpiecznie i szybko. Wreszcie utrzymanie motywacji nie będzie dla Ciebie najmniejszym problemem, a Ty z przyjemnością czekać będziesz na kolejny trening.

Uniwersalny trening personalny - metody dla każdego

Jeżeli jesteś osobą początkującą i nie wiesz od czego powinieneś zacząć swoją przygodę ze sportem bądź też nie wiesz jak prawidłowo ułożyć trening lub wykonywać poszczególne ćwiczenia nasz instruktor jest dla Ciebie idealny. Jeśli oczekujesz konkretnych efektów w określonym czasie – pomożemy Ci! Dzięki uniwerslanemu treningowi personalnemu nawet w gorszy dzień, gdy pojawią się słabości i zwątpienia nie odpuścisz!

trening-personalny

Ćwiczysz? Chodzisz na siłownię od dłuższego czasu i nie widzisz efektów? Twoja motywacja drastycznie spada i tracisz nadzieję na spełnienie sportowych marzeń? Trening personalny jest też doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie! Sprawdź naszą ofertę i spróbój treningu personalnego w Krakowie !

Rozpoczęcie aktywności fizycznej w starszym wieku bądź podczas borykania się z problemami zdrowotnymi może odbywać się pod czujnym okiem profesjonalisty, który swoją wiedzą pokieruje Cię w drodze do osiągnięcia pożądanej sprawności.

Uniwersalny trening personalny to nie tylko ćwiczenia. Nasz instruktor udzieli Ci również wielu cennych rad i wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania, które są nieodłącznym elementem w drodze do sprawności fizycznej, odchudzania lub powrotu do zdrowia. W każdej chwili możesz skonsultować z nim swoją dietę i zadawać nurtujące Cię pytania. Trening personalny to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce bezpiecznie, efektywnie i szybko osiągnąć zamierzone cele treningowe.